top of page

Cześć! Jestem Jacek, i to ja stworzyłem markę Jack Pack. Jest mi niezmiernie miło że tu jesteś! Choć ciekawsze rzeczy od tej autoprezentacji są w zakładce "KOLEKCJA", będzie mi jeszcze milej jak dotrwasz do końca :). 

O własnych torbach marzyłem już od 2016 roku, ale z braku odwagi, umiejętności krawieckich i ogólnego pomysłu, krążyłem jedynie w sferze fantazji. Temat pączkował w mojej głowie i na projektach "do szuflady". W rozwijaniu projektu pomagały godziny spędzone na dojazdach rowerem do pracy. Poświęcałem ten czas na doskonalenie pomysłów i wymyślanie nowych rozwiązań.

 

Jeśli chodzi o pracę, to doświadczenie w pracy z produktem wyniosłem z marki Fjord Nansen jako product manager. Jestem w Fjordzie Nansenie odpowiedzialny za rozwój kolekcji i zarządzanie etapami produkcyjnymi.  

Z każdym kilometrem na rowerze Jack Pack nabierał kształtu i spójności. Od modeli toreb do szczegółów produkcyjnych. Dziś mamy do czynienia z kompletną kolekcją. 10 modeli, które zostały poddane tysiącom kilometrów testów, poprawianą niezliczoną ilość razy i konsultowaną z kim się da ;). 

Torby wyprodukowane są w Chinach, ale jest to zaufana, doświadczona ekipa produkcyjna, którą znam osobiście od lat. Dzięki temu jestem pewien że torby są wykonane solidnie i z najlepszych  komponentów. 

Mam przekonanie, że to dopiero początek wielkiej przygody! Kolejne modele już są na rozwojowym etapie i nie mogą się doczekać aby uzupełnić serię. Z Twoją pomocą na pewno się uda! :)

IMG_0107.PNG
IMG_5789.JPG
bottom of page