top of page

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 119,90 zł

Podstawowe parametry:

Jack-Pack-przywieszka-65mm_120mm_Tobol_2

20x4x5 cm

(długość,wysokosc,szerokość)

Jack-Pack-przywieszka-65mm_120mm_Tobol_2

0,35 l

Jack-Pack-przywieszka-65mm_120mm_Tobol_2

60 g

Opis produktu:

Parówka przystroi Twój rower w najlepszy dla Ciebie sposób. Minimalistyczna torebka na szosę, narzędziówka ukryta w ramie, zapas światła lub baterii na widelcu, pałka w sztafecie zimowej Wisły1200 wspak - co tylko chcesz! 

Trzy punkty mocowania do ramy

Trzy wygodne i stabilne paski do przymocowania w wybranym miejscu na rowerze. Frontowe i jedno pod spodem jest całkowicie demontowalne. Każdy pasek podbity jest HYPALONEM, dla lepszej stabilizacji i ochrony ramy. 
 

parówka.jpg
pr7.jpg

Wyjście na kabel

Wygodne i skryte wyście na kabel pozwoli zasilić upadającą na baterii nawigację lub oświetlenie z podręcznego powerbanka. 

Otwory montażowe 

Trzy otwory montażowe bezpośrednio do ramy/widelca za pomocą śrub. Standardowy rozstaw śrub pod koszyk na bidon. Wewnętrzna średnica otworu montażowego to: 6 mm. Otwory montażowe można zabezpieczyć specjalnym paskiem HYPALONOWYM, aby zapobiec uszkodzeniom ramy przez metalowe okucia. 

pr3.jpg
pr6.jpg

Zabezpieczenie ciągotków

Dzwoniące zamki na telepiącej tarce szutrowej lub bruku to ostatnie co chcesz słyszeć. Z ratunkiem przychodzi mała gumeczka, która trzyma wszystko w garści. 

Wodoodporna CORDURA

Wodoodporna i bardzo wytrzymała Cordura 300D z pokryciem PU1500 mm, zapewnia świetną ochronę ekwipunku przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. 

C5473554-94CA-4BE3-8E06-12AF6FF79ACB.jpeg

Szczegóły:

 • pojemność 0,35 l 

 • dedykowane mocowania na śrubki, z HYPALONOWĄ osłonką na "oczka" 

 • 3 paski podbite HYPALONEM, (2 demontowane),

 • wyjście na kabel 

 • jasne wnętrze

 • zewnętrzne kieszonki z elastycznej siateczki (na żel, batonika, nabój CO2 itp) 

 • dno z amortyzującą pianką redukującą obijanie się ekwipunku o ramę

 • materiał główny: CORDURA 300 D, PU 1500 mm

 • zamek YKK z 2 konikami

 • wymiary: 20x4x5 (długość,wysokosc,szerokość)

 • waga: 60 g

Informacje dodatkowe:

1. Torby Jack Pack wykonane są z wytrzymałego i lekkiego materiału CORDURA 300 D 100% nylon z pokryciem wodoodpornym PU 1500 mm. Mówiąc obrazowo, materiał wytrzyma umiarkowany, długotrwały deszcz, ale jego wodoodporność ma granice. Pamiętaj, szwy nie są klejone i najszybciej torba przemoknie właśnie na łączeniach. Zawsze zabezpieczaj swój bagaż przed zamoknięciem stosując worki wodoszczelne, siatki, worki strunowe itp. Dla dodatkowej ochrony, niektóre modele posiadają wodoodporne pokrowce (tzw. raincovery). Osłonią Twój bagaż od wody ale również błota, a dodatkowo poprawią Twoją widoczność.

 

2. Mocuj torby zawsze na czysty rower! Pamiętaj, aby myć ramę roweru i paski toreb. Wystarczy kilka ziarenek piasku między jednym a drugim, aby Twój rower nabawił się bolesnych zadrapań. Mimo zastosowanych materiałów redukujących zniszczenia ramy, tego problemu niestety nie da się w pełni wyeliminować. Zabezpiecz swoją ramę w miejscu mocowania toreb. Czasami wystarczy trochę "szarej taśmy" lub taśmy izolującej. 

3. Paski mocujące są o wieeeele za długie niż potrzebujesz! Cała historia polega na tym, aby każdy mógł sobie dostosować ich gługość wg. gustu. Po prostu przytnij je na pożądaną długość tak, aby nie przeszkadzały w jeździe. Jesli masz kilka rowerów, dostosuj paski do każdego. 

Wszystkie produkty

bottom of page