top of page
  • Zdjęcie autoraJacek

Pieśni lodu i ognia - testy Płetwy 2.0 i Kierowniczki

Zaktualizowano: 19 sty 2021

Już niebawem pojawi się pełna oferta Jack Pack w ilości (mam nadzieję) zaspakajającej potrzeby wszystkich wyczekujących. Torebki mimo tego że są już w finalnej formie (póki co) to ciągle poddawane są testom. W podobnym czasie w dwóch różnych krańcach Europy, różnym próbom poddane zostały Kierowniczka i Płetwa 2.0. Zobaczcie koniecznie z kim i czym mają do czynienia!Materiał o pierwszych wrażeniach z Kierowniczki wykonał Jan Piątkiewicz - założyciel kanału bikeshow.cc . Zanurzcie się w pięknych widokach i słońcu. Jak to piszę jest Blue Monday, może komuś morale się podniesie :)
Płetwa 2.0 wraz z Marcinem Surowcem z kanału MikroPrzygody (Bushcraftowy.pl) przemierzała polskie góry zimą na fatbikeach. Klasycznie w przygodowym i brawurowym stylu!


Są to oczywiście pierwsze testy "otwarte", czyli już gotowych finalnych wersji. Zanim takie torebki to nich trafiają są testowane ile się da w "ukryciu". To właśnie w trakcie testów ukrytych kształtuje się produkt. A każda torebka ma na koncie kilka tysięcy kilometrów testów.
Jeśli chcecie sami się przekonać w praktyce jak torebki się sprawdzają, koniecznie wyczekujcie dostawy która już niedługo. Aby nie przegapić Płetwy i Kierowniczki - zapisz się do newslettera na stronie głównej. lub wejdź w ten link. Subskrybenci otrzymają info w pierwszej kolejności.
Trzymajcie się ciepło!

Jacek.

2284 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page