top of page

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 129,90 zł

Podstawowe parametry:

Jack-Pack-przywieszka-65mm_120mm_Tobol_2

11x10x6 cm

długość x wysokość x szerokość

Jack-Pack-przywieszka-65mm_120mm_Tobol_2
Jack-Pack-przywieszka-65mm_120mm_Tobol_2

0,45 l

90 g

Opis produktu:

Niezbędnik każdej jazdy. Na trening, ultra czy wycieczkę - zapakuj do niej to co musisz mieć zawsze podczas wyjścia na rower. Spełnia funkcję narzędziownika, apteczki, schowka, dodatkowej kieszonki. Dwie oddzielne komory i system przegródek ułatwią dostęp do zawartości, zapobiegając również przed wysypaniem się wszystkiego w piach, trawę czy liście. 

Jasne wnętrze

Ćwiartka w wersji 2.0, zyskała jaskrawe, kontrastowe wnętrze. Dzięki niemu lepiej dostrzeżesz drobne elementy wyposażenia takie jak spinki, piny łańcucha lub drobne łatki. 

cw5.jpg
cwiartka.jpg

Trzy solidne mocowania 

Paski z Hypalonowym podbiciem solidnie umocują Ćwiartkę w wygodym dla Ciebie miejscu. Gumowane podbicie pasków redukuje uszkodzenia ramy i przesuwanie się torebki. 

"Skrzelowe" otwarcie

Dzięki "skrzelom" Ćwiartka szeroko się otwiera ułatwiając znalezienie i wyciąganie narzędzi ze środka. 

cw2.jpg
cw3.jpg

Kompresja

Dzięki sznurkowi do kompresji Ćwiartki możesz zmniejszyć jej szerokość unikając ocierania nogami w przypadku zbyt mocno upakowanej torebki lub pozbycia się luzów gdy w środku 

2 komory

Dwie komory świetnie organizują wyposażenie i ułatwiają działanie, kiedy jest ono niezbędne, a jest to zawsze zły moment. Porządek w torebce pozwala szybko znaleźć to czego potrzebujesz, ponieważ wszystko ma swoje miejsce 

cw7.jpg
C5473554-94CA-4BE3-8E06-12AF6FF79ACB.jpeg

Wodoodporna CORDURA

Wodoodporna i bardzo wytrzymała Cordura 300D z pokryciem PU1500 mm, zapewnia świetną ochronę ekwipunku przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. 

Szczegóły:

 • 2 komory zamykane na zamki YKK,

 • wewnętrzne przegródki do organizacji ekwipunku (nic nie lata luzem, nie dzwoni) 

 • sznurek kompresyjny, redukuje szerokość mocno wypchanej Ćwiartki

 • materiał główny - CORDURA 300D, 1500mmPU

 • rzepy podbite gumowym materiałem HYPALON

 • mocowanie lampki

 • możliwość przypięcia w wielu miejscach na rowerze

 • jaskrawy pokrowiec w wodoodporny w zestawie

 • pojemność całkowita: 0,45 l (lewa komora: 0,25l, prawa komora(z logo): 0,2l 

 • wymiary: 11x10x6 (długość, wysokość, szerokość) 

 • masa całkowita: 90g (z pokrowcem) 

Informacje dodatkowe:

1. Torby Jack Pack wykonane są z wytrzymałego i lekkiego materiału CORDURA 300 D 100% nylon z pokryciem wodoodpornym PU 1500 mm. Mówiąc obrazowo, materiał wytrzyma umiarkowany, długotrwały deszcz, ale jego wodoodporność ma granice. Pamiętaj, szwy nie są klejone i najszybciej torba przemoknie właśnie na łączeniach. Zawsze zabezpieczaj swój bagaż przed zamoknięciem stosując worki wodoszczelne, siatki, worki strunowe itp. Dla dodatkowej ochrony, niektóre modele posiadają wodoodporne pokrowce (tzw. raincovery). Osłonią Twój bagaż od wody ale również błota, a dodatkowo poprawią Twoją widoczność.

 

2. Mocuj torby zawsze na czysty rower! Pamiętaj, aby myć ramę roweru i paski toreb. Wystarczy kilka ziarenek piasku między jednym a drugim, aby Twój rower nabawił się bolesnych zadrapań. Mimo zastosowanych materiałów redukujących zniszczenia ramy, tego problemu niestety nie da się w pełni wyeliminować. Zabezpiecz swoją ramę w miejscu mocowania toreb. Czasami wystarczy trochę "szarej taśmy" lub taśmy izolującej. 

3. Paski mocujące są o wieeeele za długie niż potrzebujesz! Cała historia polega na tym, aby każdy mógł sobie dostosować ich gługość wg. gustu. Po prostu przytnij je na pożądaną długość tak, aby nie przeszkadzały w jeździe. Jesli masz kilka rowerów, dostosuj paski do każdego. 

All Products

bottom of page