top of page

Podstawowe parametry:

Jack-Pack-przywieszka-65mm_120mm_Tobol_2
Jack-Pack-przywieszka-65mm_120mm_Tobol_2

40 x 15 cm 

3 l

Jack-Pack-przywieszka-65mm_120mm_Tobol_2

200 g

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 299,90 zł

Opis produktu:

Trapezowa torba w trójkąt ramy o pojemności 3l. Sprawdzi się do codziennej  luźnej jazdy, wymagających treningów długodystanowych, bikepackingu czy wyścigów ultra. Torba dzięki specjalnemu adaptacyjnemu kształtowi dopasuje się do geometrii ram gravelowo-szosowych jak i górskich. Wewnętrzne mocowania i przegródka ułatwią wygodnie i funkcjonalnie korzystać z zawartości. 

Testowana podczas:

carpatia-divide-wht-sm.png
logo.png

Adaptacyjny kształt 

Dzięki trapezowemu kształytowi i odpowiednim kątom na obu wierzchołkach, torba pasuje zarówno do geometrii gravelowowych jak i górskich (XC). 

Waleń białe tło.png
Walen jasne wnetrze.png

Wewnętrzne mocowania i jasny środek

Wnętrze jest kontrastowe i jaskrawo jasne, dzięki czemu z łatwością znajdziemy w środku małe przedmioty a na spodzie znajdują się mocowania, które pozwolą zabezpieczyć wyposażenie przed lataniem w pustej torbie. Umocowanie części ekwipunku na stałe w bagażu sprawia że się nie miesza i łatwo jest szybko znaleźć to czego potrzebujemy. Np: nabój co2, pompkę czy powerbank. Wewnętrzne kieszeni na rzepy pozwalają jeszcze dokładniej zarządzić ekwipunkiem i zachować porządek. 

Wyjście na kabel/rurkę

Waleń ma wyjście na kabel lub rurkę bukłaka po obu stronach. Bez względu na to w jakiej ramie masz torbę. Wyjdzie będzie po wygodnej stronie.  

Walen klucze kabel.png
Walen paski.png

Szlufki dookoła torby

Hypalonowe szlufki dookoła torby gwarantują wygodnej i optymalne rozłożenie punktów mocujących. W zestawie 5 pasków rzep owych z hypalonowym podpiciem chroniącym ramę. 

Szczegóły:

 • materiał główny CORDURA 300 D, PU 1500 mm 

 • pojemność 3 l 

 • -wymiary 40 x 15 cm ( szerokość x wysokość) 

 • Masa: 200 g

 • dwustronny kształt pozwalający dopasować torbę do różnych geometrii ram

 • Podwójny konik w suwakach umożliwia ustawienie otwarcia w dogodnym miejscu

 • 5 pasków rzepowych w zestawie z hypalonowym podbiciem

 • Hypalonowe szlufki na paski dookoła torby, pozwala to zamontować paski w dogodnych punktach

 • Jasne wnętrze

 • 4 wewnętrzne mocowania gumowkowe 

 • Płaska kieszeń zewnętrzna z plastikowym haczykiem na klucze

 • Wewnętrzna płaska kieszeń siateczkowa, zamykana na rzep

 • Dwa Wyjścia na kabel/rurkę bukłaka 

Informacje dodatkowe:

1. Torby Jack Pack wykonane są z wytrzymałego i lekkiego materiału CORDURA 300 D 100% nylon z pokryciem wodoodpornym PU 1500 mm. Mówiąc obrazowo, materiał wytrzyma umiarkowany, długotrwały deszcz, ale jego wodoodporność ma granice. Pamiętaj, szwy nie są klejone i najszybciej torba przemoknie właśnie na łączeniach. Zawsze zabezpieczaj swój bagaż przed zamoknięciem stosując worki wodoszczelne, siatki, worki strunowe itp. Dla dodatkowej ochrony, niektóre modele posiadają wodoodporne pokrowce (tzw. raincovery). Osłonią Twój bagaż od wody ale również błota, a dodatkowo poprawią Twoją widoczność.

 

2. Mocuj torby zawsze na czysty rower! Pamiętaj, aby myć ramę roweru i paski toreb. Wystarczy kilka ziarenek piasku między jednym a drugim, aby Twój rower nabawił się bolesnych zadrapań. Mimo zastosowanych materiałów redukujących zniszczenia ramy, tego problemu niestety nie da się w pełni wyeliminować. Zabezpiecz swoją ramę w miejscu mocowania toreb. Czasami wystarczy trochę "szarej taśmy" lub taśmy izolującej. 

3. Paski mocujące są o wieeeele za długie niż potrzebujesz! Cała historia polega na tym, aby każdy mógł sobie dostosować ich gługość wg. gustu. Po prostu przytnij je na pożądaną długość tak, aby nie przeszkadzały w jeździe. Jesli masz kilka rowerów, dostosuj paski do każdego. 

bottom of page