top of page

Podstawowe parametry:

Jack-Pack-przywieszka-65mm_120mm_Tobol_2

40x32x50x5

długość x wysokość x dł. ukośna x szerokość

Jack-Pack-przywieszka-65mm_120mm_Tobol_2
Jack-Pack-przywieszka-65mm_120mm_Tobol_2

4,5l

280 g

Pobierz wzór torby do druku.

1. Pobierz plik PDF klikając w spinacz.

2. Wydrukuj wzór bez skalowania

3. Sklej według instrukcji.

4. Przyłóż do ramy i sprawdź czy pasuje.

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 299,90 zł

Opis produktu:

Trójkątna torba montowana wewnątrz trójkąta ramy. Zaprojektowana z myślą o ramach XC lub mniejszych ram szosowych lub gravelowych. Jednokomorowa i bardzo stabilna ramówka na najbardziej strome wyprawy. 

Testowana podczas:

carpatia-divide-wht-sm.png
cropped-it2020_4wsq.png

Osiem solidnych punktów montażowych

Torba posiada łącznie 8 punków mocujących do ramy. Trzy górne zamocowane na stałe dla solidnego trzymania torby w najbardziej obciążonej strefie. Pięć pozostałych pasków możemy ustawić wg. własnej konfiguracji i potrzeb. (14 punków przelotowych). Paski mocujące podbite są HYPALONEM dla większej stabilności torby i ochrony ramy. 

71E7D8F7-D7FA-4F09-A7F3-0CE8BE134002.jpe
Góral 3 podzielnik.png

Wymontowywalny podzielnik

Jedno czy dwukomorowa? Sam zdecyduj. Wyczepialny podzielnik pozwala na sprawne zarządzanie ekwipunkiem. 

Płaska siateczkowa kieszeń zewnętrzna

W dolnej części torby znajduje się płaska, siateczkowa kieszeń zapinana na rzep. Umieszczone tam płaskie przedmioty będą zawsze szybko pod ręką. Np: mapa, narzędzia, multitool itp. Dobrze sprawdzi się też przy składowaniu odpadów. 

Góral 3 tył siatka.png
Góral 3 komora dolna.png

Dostęp do dolnej komory

Dostęp do dolnej części torby znacznie ułatwia dostęp do ekwipunku zwłaszcza jeśli komory są podzielone. Jeśli umieścimy na dole torby bukłak, z łatwością uzupełnimy go.  

3 małe kieszonki zewnętrzne

Na boku w górnej części do Twojej dyspozycji są 3 małe kieszonki z rozciągliwej siateczki. Świetne do przechowania małych lekkich przedmiotów (buteleczka ze smarem, śmieci) lub do jedzenia (małe batoniki, żele). Szybki dostęp do tego co ważne podczas dużego wysiłku. 

B2F8C1D1-7E74-45AD-8ED6-A579BAA07566.jpe
55A72B92-AEC5-4BD7-987B-081F3018F774.jpe

Rzepowy bok do personalizacji

Kawał wielkiego rzepa (miękka część) do wygodnej personalizacji. Przyklej naszywkę z imieniem, grupą krwi, miejscem pochodzenia, logami ulubionych marek lub zupełnie wyjątkowe emblematy. Zapisuj na Góralu historię swojego bikepackingu i osiągnięć.  

Wodoodporna CORDURA

Wodoodporna i bardzo wytrzymała Cordura 300D z pokryciem PU1500 mm, zapewnia świetną ochronę ekwipunku przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. 

C5473554-94CA-4BE3-8E06-12AF6FF79ACB.jpeg

Szczegóły:

 • materiał główny CORDURA 300 D, PU 1500 mm 

 • pojemność: 4,5 l

 • wymiary: 42x30x50x5 cm (długość x wysokość x dł. ukośna x szerokość)

 • masa: 280 g

 • 8 pasków mocujących do ramy - podbite HYPALONEM 

 • jedna duża komora lub dwie małe 

 • Wyczepialny rozdzielnik

 • płaska kieszonka na zamek

 • 3 kieszonki siateczkowe na podręczne drobnostki

 • duży rzep do personalizacji 

 • schowek na pompkę

Informacje dodatkowe:

1. Torby Jack Pack wykonane są z wytrzymałego i lekkiego materiału CORDURA 300 D 100% nylon z pokryciem wodoodpornym PU 1500 mm. Mówiąc obrazowo, materiał wytrzyma umiarkowany, długotrwały deszcz, ale jego wodoodporność ma granice. Pamiętaj, szwy nie są klejone i najszybciej torba przemoknie właśnie na łączeniach. Zawsze zabezpieczaj swój bagaż przed zamoknięciem stosując worki wodoszczelne, siatki, worki strunowe itp. Dla dodatkowej ochrony, niektóre modele posiadają wodoodporne pokrowce (tzw. raincovery). Osłonią Twój bagaż od wody ale również błota, a dodatkowo poprawią Twoją widoczność.

 

2. Mocuj torby zawsze na czysty rower! Pamiętaj, aby myć ramę roweru i paski toreb. Wystarczy kilka ziarenek piasku między jednym a drugim, aby Twój rower nabawił się bolesnych zadrapań. Mimo zastosowanych materiałów redukujących zniszczenia ramy, tego problemu niestety nie da się w pełni wyeliminować. Zabezpiecz swoją ramę w miejscu mocowania toreb. Czasami wystarczy trochę "szarej taśmy" lub taśmy izolującej. 

3. Paski mocujące są o wieeeele za długie niż potrzebujesz! Cała historia polega na tym, aby każdy mógł sobie dostosować ich gługość wg. gustu. Po prostu przytnij je na pożądaną długość tak, aby nie przeszkadzały w jeździe. Jesli masz kilka rowerów, dostosuj paski do każdego. 

bottom of page