top of page

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 129,90 zł

Podstawowe parametry:

Jack-Pack-przywieszka-65mm_120mm_Tobol_2
Jack-Pack-przywieszka-65mm_120mm_Tobol_2
Jack-Pack-przywieszka-65mm_120mm_Tobol_2

15x9 / 21x9 cm 

1 l

92 g

Opis produktu:

Kanister 2.5 to dodatkowa sakiewka na podręczne jedzenie lub picie. Montuje się ją między mostkiem a kierownicą, dzięki czemu dostęp do niej jest wygodny. Wypakuj Kanistra paliwem takim jak lubisz i ruszaj w nieznane. 

Obsługa jedną ręką

Dzięki specjalnej klamrze, do obsługi Kanistra wystarczy jedna ręka. Elastyczna gumka sprawnie się zaciąga po  pociągnięciu za nią. Luzowanie zamknięcia jest jeszcze prostsze. Wystarczy pociągnąć tasiemkę i Kanister otworzy się "sam". 

A7R04944.jpg
4ED9B7F5-9577-4A03-9663-DC4911692E93.jpe

Trzy kieszonki zewnętrzne

Wersja 2.0 otrzymała trzy siateczkowe kieszonki zewnętrzne. Bez problemu przechowają twoje papierki, śmieciuszki lub małe batoniki czy żelki. Z wykorzystaniem wspomagania w postaci pasków mocujących, kieszonki przechowają dla Ciebie o wiele więcej. 

Szlufki taśmowe

Dookoła torebki wszyte są taśmowe szlufki. Dwie z nich wykorzystaj aby umocować Kanister na rowerze. Pozostałe przytrzymają okulary lub zapniesz na nich karabinek od urządzenia, którego nie chcesz zgubić np: tracker, głośniczek BT lub scyzryk/mutlitool. 

A7R04943.jpg
A7R04928.jpg

Szybka i wygodna taśma stabilizująca

Taśma stabilizująca z dwoma haczykami ułatwia montaż kanistra. Wystarczy opleść taśmą widelec, ustawić odpowiednim miejscu HYPALONOWY ochronnik, zahaczyć taśmę i napiąć trok. Kanister ustawiony w mgnieniu oka. 

Wodoodporna CORDURA

Wodoodporna i bardzo wytrzymała Cordura 300D z pokryciem PU1500 mm, zapewnia świetną ochronę ekwipunku przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. 

C5473554-94CA-4BE3-8E06-12AF6FF79ACB.jpeg

Szczegóły:

  • materiał główny CORDURA 300 D, PU 1500 mm 

  • klamry i przelotki renomowanej marki DURAFLEX

  • pojemność: 1 l

  • wymiary: 15x9 cm / 21x9cm przy rozwiniętych obu rękawkach

  • masa: 93 g

  • 3 zewnętrzne kieszonki siateczkowe

  • 2 paski mocujące w zestawie, podbite HYPALONEM

  • Szybki w montażu i wygodny pasek do stabilizacji Kanistra 2.5 z dwoma haczykami

Informacje dodatkowe:

1. Torby Jack Pack wykonane są z wytrzymałego i lekkiego materiału CORDURA 300 D 100% nylon z pokryciem wodoodpornym PU 1500 mm. Mówiąc obrazowo, materiał wytrzyma umiarkowany, długotrwały deszcz, ale jego wodoodporność ma granice. Pamiętaj, szwy nie są klejone i najszybciej torba przemoknie właśnie na łączeniach. Zawsze zabezpieczaj swój bagaż przed zamoknięciem stosując worki wodoszczelne, siatki, worki strunowe itp. Dla dodatkowej ochrony, niektóre modele posiadają wodoodporne pokrowce (tzw. raincovery). Osłonią Twój bagaż od wody ale również błota, a dodatkowo poprawią Twoją widoczność.

 

2. Mocuj torby zawsze na czysty rower! Pamiętaj, aby myć ramę roweru i paski toreb. Wystarczy kilka ziarenek piasku między jednym a drugim, aby Twój rower nabawił się bolesnych zadrapań. Mimo zastosowanych materiałów redukujących zniszczenia ramy, tego problemu niestety nie da się w pełni wyeliminować. Zabezpiecz swoją ramę w miejscu mocowania toreb. Czasami wystarczy trochę "szarej taśmy" lub taśmy izolującej. 

3. Paski mocujące są o wieeeele za długie niż potrzebujesz! Cała historia polega na tym, aby każdy mógł sobie dostosować ich gługość wg. gustu. Po prostu przytnij je na pożądaną długość tak, aby nie przeszkadzały w jeździe. Jesli masz kilka rowerów, dostosuj paski do każdego. 

Wszystkie produkty

bottom of page