top of page

Brak produktu

Podstawowe parametry:

Jack-Pack-przywieszka-65mm_120mm_Tobol_2

22x12x5 cm 

Jack-Pack-przywieszka-65mm_120mm_Tobol_2

46 g

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 59,90 zł

SRUBALL.gif

UWAGA!

ŚRUBAL to zestaw do samodzielnej konwersji Płetwy 2.5 do systemu "direct mount". Instalacja zestawu wymaga podstawowych umiejętności technicznych i dostępu do narzędzi. 

Dlaczego to zostało wymyślone:

Kiedy pierwsza wersja płetwy debiutowała na rynku, otwory montażowe na ramie były egzotycznym dodatkiem, którego próżno było szukać w masowo produkowanych rowerach. Na szczęście świat poszedł na przód i w roku 2024 punkty montażowe są już standardem. I my też poszliśmy do przodu. Przedstawiamy wam szczyt inżynierii JP R&D LAB. Drukowany w 3D w garażu na przedmieściach u sąsiada. Jedyny w swoim rodzaju produkt pozwalający przystosować klasyczną płetwę na płetwę na miarę XXI wieku. Panie i Panowie, o to ŚRUBAL. 
 

Zestaw "ŚRUBAL" zawiera: 

  • produkowana w technologii druku 3d rama usztywniająca

  • samoprzylepna pianka wygłuszająca EVA 2mm 

  • 2x śruby z płaskim łbem M5x25mm i dwie podkładki 

  • takie tentegesy co zasłaniają dziury na śruby


 

Zoptymalizowany kształt

O ile otwory montażowe są standardem o tyle ich umiejscowienie to tzw. wolna amerykanka. Przewidzieliśmy to. Regulowane fasolki pozwalają znaleźć optymalne miejsce dla śrub bez pozostawienia niepraktycznych otworów. 

Biale tlo srubal .png
Śrubal zestaw .png

Prostota montażu

Marker, Imbus i Wiertarka. To wszystko czego potrzebujesz żeby zainstalować śrubala.  Wideo instrukcja niebawem.   

Jeszcze bardziej Aero

Brak pasków montażowych pozwoli Ci zaoszczędzić ileś tam watów przez co będziesz o ileś tam szybszy i kto wie, może zostaniesz mistrzem świata.

Śrubal pletwa.png
Srubal pianka biale tlo.png

Perski dywan

No dobra, nie do końca z Persji i już napewno nie z jedwabiu ale docięte na wymiar wygłuszenie z pianki EVA powstrzyma klekotanie w torbie. 

Instrukcja obsługi

Informacje dodatkowe:

1. Torby Jack Pack wykonane są z wytrzymałego i lekkiego materiału CORDURA 300 D 100% nylon z pokryciem wodoodpornym PU 1500 mm. Mówiąc obrazowo, materiał wytrzyma umiarkowany, długotrwały deszcz, ale jego wodoodporność ma granice. Pamiętaj, szwy nie są klejone i najszybciej torba przemoknie właśnie na łączeniach. Zawsze zabezpieczaj swój bagaż przed zamoknięciem stosując worki wodoszczelne, siatki, worki strunowe itp. Dla dodatkowej ochrony, niektóre modele posiadają wodoodporne pokrowce (tzw. raincovery). Osłonią Twój bagaż od wody ale również błota, a dodatkowo poprawią Twoją widoczność.

 

2. Mocuj torby zawsze na czysty rower! Pamiętaj, aby myć ramę roweru i paski toreb. Wystarczy kilka ziarenek piasku między jednym a drugim, aby Twój rower nabawił się bolesnych zadrapań. Mimo zastosowanych materiałów redukujących zniszczenia ramy, tego problemu niestety nie da się w pełni wyeliminować. Zabezpiecz swoją ramę w miejscu mocowania toreb. Czasami wystarczy trochę "szarej taśmy" lub taśmy izolującej. 

3. Paski mocujące są o wieeeele za długie niż potrzebujesz! Cała historia polega na tym, aby każdy mógł sobie dostosować ich gługość wg. gustu. Po prostu przytnij je na pożądaną długość tak, aby nie przeszkadzały w jeździe. Jesli masz kilka rowerów, dostosuj paski do każdego. 

Bestsellery

bottom of page